Letar du efter en spegel?

Anonim

Spegel, spegel på väggen, vilken ska man välja? Vi gillar dem alla.

22 Foton

Spegel från estetiska

Secessionist, 30 "x 48", till handeln. Estetiska: 310-659-6213; aestheticdecor.com.

Spegel från Arteriors Home

Nautical, 32 "dia., $ 399. Arteriors Hem: 877-488-8866; arteriorshome.com.

Spegel från West Elm

Rustikt trä, 34 "x 44", $ 229. West Elm: 888-922-4119; westelm.com.

Spegel från Oly Studio

Kira, 36 1/4 "x 67 1/4", $ 2400. Oly: 775-336-2100; olystudio.com.

Spegel från Downtown

Scallop Shell, 39 "dia., $ 5, 490. Downtown: 310-652-7461; downtown20.net.

Spegel från Michael Smith, Inc.

Sankt Petersburg, 28 "x 35", till handeln. Jasper Möbler: 310-315-3028; michaelsmithinc.com.

Spegel från Quadrus Studio

Pluma, 36 "dia., Till handeln. Quadrus Studio: 310-855-9394; quadrusstudio.com.

Spegel från Vaughan

Ivory Twig, 30 1/2 "x 40 1/2", till handeln. Vaughan: 212-319-7070; vaughandesigns.com.

Spegel från Mariana Antinori

MM7, 29 "x 31", $ 1700. Mariana Antinori: 917-697-2088; marianaantinori.com.

Spegel från Arteriors Home

Expedition, 33 "h., 17" dia., $ 359. Arteriors Hem: 877-488-8866; arteriorshome.com.

Spegel från Niermann veckor

Carcassonne, 45 "dia., Till handeln. Niermannveckor: 410-923-0123; niermannweeks.com.

Spegel från Ralph Lauren Home

St. Germain, 40 "x 60", $ 4 485. Ralph Lauren Hem: 888-475-7674; ralphlaurenhome.com.

Spegel från Martha Stewart

Silver Strand Eglomise, 41 1/4 "x 41 1/4", från Opal Point Collection, $ 858. Martha Stewart Möbler med Bernhardt; 888-562-7842; marthastewart.com/shop.

Spegel från Mitchell Gold + Bob Williams

Arabesque, 28 "x 28", $ 245. Mitchell Gold + Bob Williams: 800-789-5401; mgandbw.com.

Spegel från Jonathan Adler

Meurice, 10 "x 27", $ 195. Jonathan Adler: 800-963-0891; jonathanadler.com.

Spegel från Kartell

Francois Ghost, 25 1/2 "x 31", $ 410. Kartell: 866-854-8823; kartell.it.

Spegel från nytt rum

Branch, 26 "x 44", till handeln. Nytt rum genom profiler: 212-689-6903; profilesny.com.

Spegel från Studio Workshops

Babylone, 28 "x 50", till handeln. Studio Workshops: 415-864-0212; studioworkshops.com.

Spegel från Ikea

Nessane, 29 1/2 "x 21 5/8", $ 50. IKEA: 877-345-4532; ikea.com.

Spegel från Plantage

Alexandria Mother of Pearl, 23 "x 30", $ 445. Plantage: 323-932-0511; plantationla.com.

Spegel från Williams-Sonoma Home

Hapao Bamboo, 33 "x 40", $ 395. Williams-Sonoma Hem: 888-922-4110; wshome.com.

Spegel från Brunschwig & Fils

Opaline, 38 "dia., Till handeln. Brunschwig & Fils: 800-538-1880; brunschwig.com.